Opowiedz swoją historię

Mówienie i słuchanie aborcyjnych historii ma ogromną moc. Mało co potrafi z taką siłą jak nasze doświadczenia przegonić aborcyjną stygmę. Najwyższy czas na nas i nasze historie, na nasze doświadczenia. Mówienie o swoim doświadczeniu może być bardzo pomocne, by zobaczyć, że #NieJesteśSama. Możesz zostawić swoją historię na naszej stronie, a my ją opublikujemy dbając o Twój poziom anonimowości. Możesz też wejść na forum Kobiet w Sieci maszwybor.net i porozmawiać z innymi osobami mającymi podobne doświadczenia do Twoich. Dziękujemy Wam za te historie i za zaufanie! Pamiętajcie, że wszystkie historie są ważne i warte usłyszenia.

Proszę wypełnić wymagane pola.
Klauzula informacyjna o ochronie danych osobowych
 
Wysyłając ten formularz podajesz swoje dane osobowe (adres email, imię). Jednocześnie opisując swoją historię podajesz dane wrażliwe. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania Twojej historii.
 
Informujemy, że administratorem Twoich danych jest Aborcyjny Dream Team. Przysługuje Ci prawo do informacji na temat Twoich danych, ich edycji oraz usunięcia.
Informujemy, że danych tych nie udostępniamy osobom trzecim.
 
Jeśli nie zgadzasz się na przetwarzanie tych danych, prosimy o niewysyłanie formularza. Wysłanie formularza oznacza zgodę na przetwarzanie danych. W każdej chwili możesz ją wycofać kontaktując się z nami.
Zawsze też możesz się skontaktować z inspektorem ochrony danych osobowych w ADT pisząc pod adres [email protected]